boxagahiir [at] gmail.com

بادرج آگهی 8 ستاره آگهی شما در 5 سایت آگهی و تبلیغاتی دیگر به صورت ویژه درج خواهد شد.: "حتما قبل از انجام معامله از صحت آگهی ها اطمینان حاصل کنید"

آگهی رایگان اینترنشنال ادز

آگهی رایگان-تبلیغات اینترنتی-تبلیغات رایگان-آگهی اینترنتی

دستگاه تست رنگ خودرو دیجتال تستر رنگ دیجیتال

دستگاه تست رنگ خودرو دیجتال تستر رنگ دیجیتال

آگهی رایگان

ستگاه تستر رنگ خودرو  دیجیتال و کارشناسی رنگ خودرو

در هنگام خرید خودرو (خودرو صفر یا کار کرده)، بررسی بدنه خودرو می تواند

به تشخیص تصادف خودرو کمک کند.

یکی از روش هایی که از دیرباز برای تست رنگ خودرو استفاده می شده است، روش بازرسی چشمی است، در این روش کارشناس تست رنگ خودرو، خودرو شسته شده را به مغازه خود که اغلب مجهز به تعداد زیادی مهتابی است می برد و با چشم نقاط رنگ شدگی را پیدا می کند.

این روش در حال حاضر برای تست رنگ خودرو منسوخ شده است زیرا مشتری از کارشناس انتظار دارد که از دستگاهی برای تشخیص رنگ شدگی خودرو استفاده کند و اگر کارشناس تست رنگ خودرو مجهز به دستگاه تست رنگ نباشد، مشتری اعتماد کمتری به کارشناس می کند.

از این رو استفاده از دستگاه تستر رنگ خودرو (ضخامت سنج رنگ) توسط کارشناسان تست رنگ خودرو رایج شده است.

دستگاه تست رنگ خودرو (تستر دیجیتال رنگ)، عدد ضخامت رنگ را بر روی نقاط مختلف بدنه خودرو نشان می دهد. از مقایسه عدد ضخامت بر روی نقاط مختلف بدنه خودرو می توان نقاط رنگ شدگی خودرو را تشخیص داد، قطعات تعویضی را شناسایی کرد.

دستگاه های تستر رنگ خودرو معمولا به چند گروه تقسیم می شوند :

1- دستگاه های تست رنگ خودرو تک کار0 ( اهنی) : فقط برای ماشین هایی با بدنه اهنی قابل استفاده می باشند

2-دستگاه های تست رنگ خودرو دو کاره  (اهنی و الومینیومی) : بر روی بدنه همه ماشین ها قابل استفاده است (بدنه اکثر ماشین های خارجی و برخی از ماشین های داخلی از جنس الومینیوم می باشد)

3- دستگاه های تست رنگ خودرو بدون کابل : معمولا برای تشخیص رنگ شدگی خودرو در دنیا از دستگاه های تست رنگ خودرو پراب سرخود (بدون کابل) استفاده می شود علت استفاده از دستگاه های تست رنگ خودرو پراب سرخود اولا تست سریع می باشد (دستگاه های تست رنگ خودرو پراب سرخود و کابلی از لحاظ دقت هیچ فرقی با هم ندارند)

4- دستگاه های تست رنگ خودرو کابلی (پراب جدا): دستگاه تست رنگ خودرو پراب جدا به دلیل سرعت پایین تر نسبت به دستگاه های تستر رنگ بدون کابل و همچنین خراب شدن و قطع شدن سریع کابل معمولا برای کارشناسی رنگ خودرو استفاده نمی شوند.

توجه داشته باشید که نزدیک به 100 مدل ضخامت سنج رنگ خودرو (تستر رنگ خودرو) در بازار موجود می باشد که اکثر اجناس چینی بی کیفیت می باشد.

شرکت کاوش ازمای اریا وارد کننده اصلی تستر های رنگ خودرو با کیفیت و با قیمت مناسب می باشد  و دوره های اموزش رایگان کارشناسی رنگ خودرو را به مشتریان خود ارائه می دهد.

 

همچنین برای استفاده از مشاوره رایگان جهت خرید دستگاه تست رنگ خودرو با کارشناسان شرکت کاوش ازمای اریا تماس حاصل فرمایید   02166593877