آدرس سایت شخصی سید مهدی رحمتی : http://seyedmehdirahmati.com/

 بیوگرافی سید مهدی رحمتی

سال ۱۳۶۱، محله نازی‌آباد؛ من در یک‌ خانواده‌ چهار نفره‌ به‌ دنیا آمدم‌. چهار سالم بود که برای اولین‌بار پایم به استادیوم باز شد؛ با پدرم‌ رفتم آزادی بازی استقلال و پرسپولیس. روز فوق العاده ای بود. صد هزار نفر آدم کنار هم با سر و صدا و هیجان باور نکردنی.

 

۱۰ سالم بود که فوتبال‌ را از مدرسه‌ فوتبال‌ شهید قیانوری‌ نازی‌آباد شروع کردم. مدرسه که می رفتم نمراتم معمولا بالا بود. دوست داشتم درس را ادامه بدهم ولی بعد از دیپلم، فوتبال آن قدر وقتم را پر کرد که درس کم کم به حاشیه رفت. باید برای بازی می رفتم شهرستان، با همه علاقه ای که به مدرسه داشتم، گرفتار فوتبال شده بودم. سالها بعد از آن ماجراها، حسرت می خوردم که چرا بیشتر تلاش نکردم که کنار فوتبال، درس هم بخوانم. امروز خوشحالم که ادامه تحصیل را شروع کرده ام . از سرنوشتم ناراضی نیستم و خدا را برای همه آنچه سر راهم قرار داد و نداد، شکر می کنم. حالا هم هر زمان، وقت خالی گیر بیاورم، سعی می کنم سرم را با خواندن کتاب گرم کنم. کتابهای روانشناسی، رمان، بعضی وقتها هم کتابهای تاریخی، البته اگر فوتبال بگذارد!

 

اولین‌ قراردادم را سال ۱۳۷۴ امضا کردم، با تیم ‌نوجوانان‌ پاس‌. تا سال‌ ۷۶ در همه رده‌های‌ سنی‌ این‌ باشگاه‌ بازی‌ کردم‌. بعد ‌از آن‌ در تیم‌های‌ دخانیات‌، فجر سپاسی‌ شیراز، مس کرمان ، استقلال (عشقم) و سپاهان‌ اصفهان‌ بازی‌ کردم.